Korfbal Vereniging
OKV Oostzaan


Competitie Schema



text

zaterdag 21 april 2018


Wedstrijd Aanvang Aanwezig Vertrek Locatie
Furore E5 - OKV E4 9.00 uur 8.15 uur   de Omzoom
Groen Geel E4 - OKV E3 11.00 uur 10.05 uur   Sportpark Trickelsoord
Roda C1 - OKV C3 11.00 uur 10.05 uur   Sportcomplex Roda - Westzaan
Furore B2 - OKV B2 12.00 uur 11.00 uur   de Omzoom
OKV C2 - Furore C2 12.00 uur 11.30 uur   Sportcomplex Twiskepolder
OKV E2 - ZKV (Za) E1 12.00 uur 11.30 uur   Sportcomplex Twiskepolder
KZ/Hiltex B3 - OKV B1 12.30 uur 11.40 uur   Sportpark De Koog
OKV F1 - EKVA F1 13.00 uur 12.30 uur   Sportcomplex Twiskepolder
OKV E1 - Furore E1 13.00 uur 12.30 uur   Sportcomplex Twiskepolder
OKV D1 - Apollo D2 13.00 uur 12.30 uur   Sportcomplex Twiskepolder
OKV C1 - Apollo C1 14.00 uur 13.30 uur   Sportcomplex Twiskepolder
OKV F2 - Sporting West F2 14.00 uur 13.30 uur   Sportcomplex Twiskepolder
OKV A1 - Zaandam Zuid A1 15.00 uur 14.30 uur   Sportcomplex Twiskepolder
Nexus 1 - OKV 1 15.30 uur 13.00 uur   Sportpark Thurlede

zondag 22 april 2018


Wedstrijd Aanvang Aanwezig Vertrek Locatie
WWSV 2 - OKV 7 11.00 uur 10.10 uur   WWSV De Boogbal
Groen Geel 4 - OKV 2 13.00 uur 11.40 uur   Sportpark Trickelsoord
Sporting Trigon 4 - OKV 3 13.00 uur 11.40 uur   Sportpark Zoeterwoudsesingel
KZ/Hiltex 10 - OKV 6 14.30 uur 13.40 uur   Sportpark De Koog

donderdag 26 april 2018


Wedstrijd Aanvang Aanwezig Vertrek Locatie
  OKV 1 - Conventus 1 20.00 uur 19.00 uur   Sportcomplex Twiskepolder

zaterdag 28 april 2018


Wedstrijd Aanvang Aanwezig Vertrek Locatie
KZ/Hiltex D5 - OKV D1 12.30 uur 11.40 uur   Sportpark De Koog

zaterdag 12 mei 2018


Wedstrijd Aanvang Aanwezig Vertrek Locatie
Apollo D2 - OKV D1 9.30 uur 8.20 uur   Sportpark De Vork
Furore E1 - OKV E1 10.00 uur 9.00 uur   de Omzoom
OKV E4 - Furore E5 10.00 uur 9.30 uur   Sportcomplex Twiskepolder
OKV E3 - Groen Geel E4 11.00 uur 10.30 uur   Sportcomplex Twiskepolder
  OKV C3 - Roda C1 11.00 uur 10.30 uur   Sportcomplex Twiskepolder
EKVA F1 - OKV F1 11.15 uur 10.00 uur   Fanny Blankers Koenpark
Sporting West F2 - OKV F2 11.30 uur 10.30 uur   Westerpark-Klönneplein
Furore C2 - OKV C2 12.00 uur 11.00 uur   de Omzoom
OKV B2 - Furore B2 12.00 uur 11.30 uur   Sportcomplex Twiskepolder
  Apollo C1 - OKV C1 12.30 uur 11.20 uur   Sportpark De Vork
OKV B1 - KZ/Hiltex B3 13.00 uur 12.30 uur   Sportcomplex Twiskepolder
ZKV (Za) E1 - OKV E2 13.00 uur 12.15 uur   Sportpark Hoornseveld
Zaandam Zuid A1 - OKV A1 14.00 uur 13.10 uur   Sportpark Poelenburg
OKV 4 - ZKC '31 4 14.30 uur 14.00 uur   Sportcomplex Twiskepolder

zondag 13 mei 2018


Wedstrijd Aanvang Aanwezig Vertrek Locatie
OKV 3 - HKV/Ons Eibernest 5 11.30 uur 11.00 uur   Sportcomplex Twiskepolder
OKV 7 - WWSV 2 11.30 uur 11.00 uur   Sportcomplex Twiskepolder
OKV 2 - KZ/Hiltex 6 13.00 uur 12.00 uur   Sportcomplex Twiskepolder
  OKV 1 - Conventus 1 14.30 uur 13.00 uur   Sportcomplex Twiskepolder

dinsdag 15 mei 2018


Wedstrijd Aanvang Aanwezig Vertrek Locatie
  OKV C3 - Roda C1 19.00 uur 18.30 uur   Sportcomplex Twiskepolder

zaterdag 26 mei 2018


Wedstrijd Aanvang Aanwezig Vertrek Locatie
Groen Geel F5 - OKV F2 10.00 uur 9.05 uur   Sportpark Trickelsoord
OKV C3 - KZ/Hiltex C3 10.00 uur 9.30 uur   Sportcomplex Twiskepolder
OKV E2 - DTS (E) E1 10.30 uur 10.00 uur   Sportcomplex Twiskepolder
Groen Geel E3 - OKV E1 11.00 uur 10.05 uur   Sportpark Trickelsoord
OKV B2 - ZKC '31 B2 11.00 uur 10.30 uur   Sportcomplex Twiskepolder
Sporting Andijk C1 - OKV C2 11.30 uur 10.15 uur   De Klamp, Andijk
Triaz F1 - OKV F1 12.00 uur 11.00 uur   Van Heenvlietlaan
Celeritas A1 - OKV A1 12.30 uur 11.20 uur   Sportpark De Groene Voet
OKV B1 - Groen Geel B3 12.30 uur 12.00 uur   Sportcomplex Twiskepolder
KVA C1 - OKV C1 14.00 uur 12.50 uur   De Meerkamp, Amstelveen
Paal Centraal 1 - OKV 1 15.30 uur 13.15 uur   Sportcentrum TU Delft

zondag 27 mei 2018


Wedstrijd Aanvang Aanwezig Vertrek Locatie
Purmer 4 - OKV 6 10.00 uur 9.00 uur   Sportpark Heemstee
Blauw-Wit (A) 6 - OKV 3 11.30 uur 10.30 uur   Sportpark Joos Banckersweg
Sporting West 4 - OKV 7 12.00 uur 11.00 uur   Westerpark-Klönneplein
Blauw-Wit (A) 5 - OKV 2 13.00 uur 11.40 uur   Sportpark Joos Banckersweg
Purmer 2 - OKV 5 13.00 uur 12.00 uur   Sportpark Heemstee
KZ/Hiltex 8 - OKV 4 13.00 uur 12.00 uur   Sportpark De Koog

zaterdag 2 juni 2018


Wedstrijd Aanvang Aanwezig Vertrek Locatie
ZKC '31 E2 - OKV E4 9.00 uur 8.10 uur   Sportcomplex Jagersveld
Apollo E2 - OKV E2 9.30 uur 8.20 uur   Sportpark De Vork
Furore E2 - OKV E3 9.45 uur 8.45 uur   de Omzoom
OKV E1 - ZKC '31 E1 10.00 uur 9.30 uur   Sportcomplex Twiskepolder
OKV F2 - Oranje Nassau F2 10.00 uur 9.30 uur   Sportcomplex Twiskepolder
OKV F1 - KZ/Hiltex F1 11.00 uur 10.30 uur   Sportcomplex Twiskepolder
OKV D1 - DSO (A) D1 11.00 uur 10.30 uur   Sportcomplex Twiskepolder
DTS (E) C1 - OKV C3 11.15 uur 10.00 uur   Sportcomplex Immerhorn
Groen Geel B4 - OKV B2 12.00 uur 11.05 uur   Sportpark Trickelsoord
OKV C2 - Groen Geel C3 12.00 uur 11.30 uur   Sportcomplex Twiskepolder
BEP B2 - OKV B1 12.30 uur 11.30 uur   K.V. B.E.P.
OKV C1 - Blauw-Wit (A) C1 13.00 uur 12.30 uur   Sportcomplex Twiskepolder
OKV A1 - DSO (A) A1 14.00 uur 13.30 uur   Sportcomplex Twiskepolder

zondag 3 juni 2018


Wedstrijd Aanvang Aanwezig Vertrek Locatie
OKV 5 - KZ Danaïden 5 10.30 uur 10.00 uur   Sportcomplex Twiskepolder
OKV 7 - Purmer 5 11.00 uur 10.30 uur   Sportcomplex Twiskepolder
OKV 3 - Fortuna/Delta Logistiek 5 11.30 uur 11.00 uur   Sportcomplex Twiskepolder
OKV 4 - KZ Danaïden 4 12.00 uur 11.30 uur   Sportcomplex Twiskepolder
OKV 6 - KZ/Hiltex 9 12.30 uur 12.00 uur   Sportcomplex Twiskepolder
OKV 2 - Aurora 2 13.00 uur 12.00 uur   Sportcomplex Twiskepolder
OKV 1 - ALO 1 14.30 uur 13.00 uur   Sportcomplex Twiskepolder