Korfbal Vereniging
OKV Oostzaan

Rabobank CLubsparen OKV Oostzaan

Clinic Spelenderwijs Verbeteren woensdag 11 september

De Jeugd TC - 6 september 2019


Lees meer

Vooruitblik najaarscompetitie

Tiresias - 2 september 2019


Lees meer

Trainingstijden en veld indeling 2019-2020

Wim de Graaf - 26 augustus 2019


Lees meer

Priktoernooi op 5 oktober

De OKVeestcommissie - 26 augustus 2019


Lees meer

Programma BEP Toernooi

Wim de Graaf - 25 augustus 2019


Lees meer

Het is mooi geweest | 60 jaar korfbal

Jan de Dood - 9 juli 2019


Lees meer



Up-to-date agenda

19 sep '19 Kienen
aanvang 20:00 uur
20 sep '19 Klaverjassen
aanvang 20:00 uur
5 okt '19 Priktoernooi
aanvang 16:30 uur
9 okt '19 Jaarvergadering OKV
aanvang 20:00 uur
Deze Speelronde

woensdag 18 september 2019


Wedstrijd Aanvang Aanwezig Vertrek Locatie
GG/IJskoud de Beste 8 - OKV 5 20.00 uur 19.00 uur   Sportpark Trickelsoord

zaterdag 21 september 2019


Wedstrijd Aanvang Aanwezig Vertrek Locatie
OKV B1 - Rohda B1 12.30 uur 12.00 uur   Sportcomplex Twiskepolder
OKV B3 - Blauw-Wit (A) B2 11.10 uur 10.40 uur   Sportcomplex Twiskepolder
GG/IJskoud de Beste E3 - OKV E1 10.00 uur 9.05 uur   Sportpark Trickelsoord
OKV C2 - Apollo C1 10.00 uur 9.30 uur   Sportcomplex Twiskepolder
OKV E3 - GG/IJskoud de Beste E7 10.00 uur 9.30 uur   Sportcomplex Twiskepolder
Zaandam Zuid D1 - OKV D2 10.00 uur 9.15 uur   Sportpark Poelenburg
OKV F1 - GG/IJskoud de Beste F1 9.00 uur 8.30 uur   Sportcomplex Twiskepolder
OKV A2 - BEP A3 10.30 uur 10.00 uur   Sportcomplex Twiskepolder
OKV E2 - Furore E1 11.10 uur 10.40 uur   Sportcomplex Twiskepolder
Rapid C2 - OKV C1 11.30 uur 10.20 uur   Korfbalcentrum Kleverlaan
WWSV D1 - OKV D1 11.45 uur 10.55 uur   WWSV De Boogbal
OKV A1 - Haarlem A1 12.00 uur 11.30 uur   Sportcomplex Twiskepolder
OKV B2 - Swift (A) B1 13.30 uur 13.00 uur   Sportcomplex Twiskepolder
Rapid 1 - OKV 1 15.30 uur 14.00 uur   Korfbalcentrum Kleverlaan

zondag 22 september 2019


Wedstrijd Aanvang Aanwezig Vertrek Locatie
OKV 6 - Aurora/DKV (IJ) 4 11.30 uur 11.00 uur   Sportcomplex Twiskepolder
BEP 4 - OKV 2 11.00 uur 9.45 uur   K.V. B.E.P.
OKV 4 - Die Haghe 4 13.00 uur 12.30 uur   Sportcomplex Twiskepolder
OKV 5 - KZ/Thermo4U 11 10.00 uur 9.30 uur   Sportcomplex Twiskepolder



Onze Sponsors

De Hoofdsponsors





De sponsors