Korfbal Vereniging
OKV Oostzaan

SCHOOLKORFBAL BOEKJE 2019

Wim de Graaf - 16 mei 2019


Lees meer

GEEN CLUBBLAD DEZE KEER!

Redactie OKV - 13 mei 2019


Lees meer

OKV Summer Party | Zondag 16 juni

De Okveestcommissie - 3 mei 2019


Lees meer

Dubbele Koninklijke onderscheiding voor O.K.V. duo Wim & Jannie

Ton van Ingen - 29 april 2019


Lees meer

Felicitaties | Wim en Jannie koninklijk onderscheiden

Yvonne - 29 april 2019


Lees meer

Nu even het woord aan ons

Wim & Jannie - 29 april 2019


Lees meer



Up-to-date agenda

20 mei '19 Schoolkorfbal
aanvang 18:00 uur
21 mei '19 Schoolkorfbal
aanvang 18:00 uur
22 mei '19 Schoolkorfbal
aanvang 16:00 uur
23 mei '19 Schoolkorfbal
aanvang 18:00 uur
27 mei '19 Bestuursvergadering OKV kantine
aanvang 19:30 uur
30 mei '19 Hemelvaart toernooi
aanvang 10:00 uur
16 jun '19 OKV Summer Party
aanvang 15:00 uur
Deze Speelronde

zaterdag 25 mei 2019


Wedstrijd Aanvang Aanwezig Vertrek Locatie
OKV F1 - Sporting Badhoevedorp F1 9.00 uur 8.30 uur   Sportcomplex Twiskepolder
OKV F2 - Groen Geel F4 10.00 uur 9.30 uur   Sportcomplex Twiskepolder
OKV E3 - KZ/Thermo4U E1 10.00 uur 9.30 uur   Sportcomplex Twiskepolder
Helios A1 - OKV A1 11.00 uur 9.50 uur   Korfbalveld Helios Sportpark Noord-E
OKV F3 - Furore F1 11.00 uur 10.30 uur   Sportcomplex Twiskepolder
OKV B3 - Sporting Andijk B1 11.00 uur 10.30 uur   Sportcomplex Twiskepolder
WWSV E1 - OKV E2 11.15 uur 10.25 uur   WWSV De Boogbal
Celeritas C1 - OKV C2 11.30 uur 10.20 uur   Sportpark De Groene Voet
OKV C1 - BEP C1 12.00 uur 11.30 uur   Sportcomplex Twiskepolder
OKV B2 - ZKV (Za) B3 12.30 uur 12.00 uur   Sportcomplex Twiskepolder
Aurora E1 - OKV E1 13.30 uur 12.20 uur   V.d.Aartsportpark
WWSV D1 - OKV D1 13.45 uur 12.55 uur   WWSV De Boogbal
Aurora B1 - OKV B1 16.00 uur 14.50 uur   V.d.Aartsportpark

zondag 26 mei 2019


Wedstrijd Aanvang Aanwezig Vertrek Locatie
OKV 4 - ZKV (Za) 4 13.00 uur 12.30 uur   Sportcomplex Twiskepolder
OKV 6 - Purmer 5 11.00 uur 10.30 uur   Sportcomplex Twiskepolder
ZKV (Za) 5 - OKV 5 11.15 uur 10.30 uur   Sportpark Hoornseveld
OKV 3 - ZKV (Za) 3 11.30 uur 11.00 uur   Sportcomplex Twiskepolder
OKV 2 - Furore 2 13.00 uur 12.00 uur   Sportcomplex Twiskepolder
OKV 1 - Furore 1 14.30 uur 13.00 uur   Sportcomplex Twiskepolder



Onze Sponsors

De Hoofdsponsors





De sponsors