Korfbal Vereniging
OKV Oostzaan


Competitie Schema



text

zaterdag 14 december 2019


Wedstrijd Aanvang Aanwezig Vertrek Locatie
Roda F3 - OKV F1 9.00 uur 8.10 uur   Topsportcentrum De Koog
OKV E2 - Purmer E1 9.00 uur 8.30 uur   Oostzaan
OKV E3 - GG/IJskoud de Beste E4 9.00 uur 8.30 uur   Oostzaan
OKV C2 - Furore C3 10.00 uur 9.30 uur   Oostzaan
OKV B2 - Furore B3 11.00 uur 10.30 uur   Oostzaan
  DKV Victoria E2 - OKV E1 11.00 uur 10.00 uur   Diemen Sporthal
Furore B2 - OKV B3 12.00 uur 11.00 uur   Het Trias, Krommenie
OKV B1 - ZKV (Za) B1 12.00 uur 11.30 uur   Oostzaan
SDO/BlijWerkt D1 - OKV D1 12.30 uur 11.10 uur   De Schulenburch Kamerik
OKV A1 - DES (D) A1 13.00 uur 12.30 uur   Oostzaan
GG/IJskoud de Beste C3 - OKV C1 13.00 uur 12.05 uur   Groen-Geelhal
BEP D2 - OKV D2 13.30 uur 12.30 uur   MFSA de Beuk
OKV 3 - Triaz 3 14.10 uur 13.40 uur   Oostzaan

zondag 15 december 2019


Wedstrijd Aanvang Aanwezig Vertrek Locatie
OKV 4 - Sporting West 5 11.10 uur 10.40 uur   Oostzaan
OKV 2 - Furore 2 12.30 uur 11.30 uur   Oostzaan

zaterdag 21 december 2019


Wedstrijd Aanvang Aanwezig Vertrek Locatie
KZ/Thermo4U C4 - OKV C1 13.15 uur 12.25 uur   Topsportcentrum De Koog

zaterdag 4 januari 2020


Wedstrijd Aanvang Aanwezig Vertrek Locatie
KZ/Thermo4U C5 - OKV C2 13.15 uur 12.25 uur   Topsportcentrum De Koog

zaterdag 11 januari 2020


Wedstrijd Aanvang Aanwezig Vertrek Locatie
OKV F1 - BEP F1 9.45 uur 9.15 uur   Oostzaan
EKVA D1 - OKV D1 10.15 uur 9.00 uur   FBK hal
OKV D2 - DSO (A) D1 10.45 uur 10.15 uur   Oostzaan
Furore C3 - OKV C2 11.00 uur 10.00 uur   Het Trias, Krommenie
OKV C1 - Aurora C1 11.50 uur 11.20 uur   Oostzaan
OKV B3 - HBC B1 12.50 uur 12.20 uur   Oostzaan
Sporting Badhoevedorp E1 - OKV E1 12.55 uur 11.55 uur   De Sporthoeve
Rohda B1 - OKV B2 13.00 uur 12.00 uur   Ookmeer
OKV A2 - Helios A2 13.50 uur 13.20 uur   Oostzaan
Apollo B1 - OKV B1 14.55 uur 13.40 uur   Deimos Heerhugow.

zondag 12 januari 2020


Wedstrijd Aanvang Aanwezig Vertrek Locatie
Blauw-Wit (A) 5 - OKV 3 11.25 uur 10.25 uur   Blauw-Withal, Amsterdam
Aurora/DKV (IJ) 4 - OKV 5 13.10 uur 12.00 uur   Kennemer Sportcentrum
Ready '60 1 - OKV 1 13.45 uur 10.30 uur   Jo Gerrishal
Aurora 2 - OKV 2 15.40 uur 13.40 uur   Kennemer Sportcentrum

zaterdag 18 januari 2020


Wedstrijd Aanvang Aanwezig Vertrek Locatie
KZ/Thermo4U F2 - OKV F1 9.00 uur 8.10 uur   Topsportcentrum De Koog
OKV E2 - GG/IJskoud de Beste E5 9.30 uur 9.00 uur   Oostzaan
OKV E1 - BEP E1 9.30 uur 9.00 uur   Oostzaan
VIDO E1 - OKV E3 10.00 uur 8.50 uur   Zuiderzeehal
OKV D2 - Sporting Andijk D1 10.30 uur 10.00 uur   Oostzaan
ESDO D1 - OKV D1 11.00 uur 9.45 uur   Sporthal Kockengen
GG/IJskoud de Beste B2 - OKV B1 11.00 uur 10.00 uur   Groen-Geelhal
Purmer B1 - OKV B3 11.00 uur 10.00 uur   De Vaart, Purmerend
OKV C2 - Apollo C2 11.30 uur 11.00 uur   Oostzaan
OKV C1 - GG/IJskoud de Beste C3 12.30 uur 12.00 uur   Oostzaan
OKV A2 - DTS (E) A1 13.30 uur 13.00 uur   Oostzaan
OKV A1 - Velocitas A2 14.40 uur 14.10 uur   Oostzaan

zondag 19 januari 2020


Wedstrijd Aanvang Aanwezig Vertrek Locatie
Stormvogels (U) 3 - OKV 5 13.30 uur 12.20 uur   De Zien Uitgeest
ZKV (Za) 4 - OKV 3 14.30 uur 13.30 uur   De Struyck Zaandam
Stormvogels (U) 2 - OKV 4 14.40 uur 13.30 uur   De Zien Uitgeest
Stormvogels (U) 1 - OKV 1 15.50 uur 13.45 uur   De Zien Uitgeest

zaterdag 25 januari 2020


Wedstrijd Aanvang Aanwezig Vertrek Locatie
OKV F1 - Purmer F1 10.00 uur 9.30 uur   Oostzaan
OKV E3 - HBC E1 10.00 uur 9.30 uur   Oostzaan
OKV D1 - Luno D1 11.00 uur 10.30 uur   Oostzaan
KZ/Thermo4U D3 - OKV D2 12.00 uur 11.10 uur   Topsportcentrum De Koog
OKV B3 - Apollo B2 12.00 uur 11.30 uur   Oostzaan
TOP/SolarCompleet A3 - OKV A1 12.45 uur 11.30 uur   De Korf, Sassenheim
OKV B2 - Haarlem B3 13.00 uur 12.30 uur   Oostzaan
ZKC '31 C2 - OKV C1 13.00 uur 12.05 uur   De Tref
EKVA C3 - OKV C2 14.15 uur 13.00 uur   FBK hal
Apollo A1 - OKV A2 15.25 uur 14.10 uur   Deimos Heerhugow.

zondag 26 januari 2020


Wedstrijd Aanvang Aanwezig Vertrek Locatie
OKV 5 - KZ/Thermo4U 9 11.25 uur 10.55 uur   Oostzaan
OKV 4 - GG/IJskoud de Beste 9 12.35 uur 12.05 uur   Oostzaan
OKV 3 - Furore 3 13.45 uur 13.15 uur   Oostzaan
OKV 2 - Sporting West 3 14.55 uur 13.55 uur   Oostzaan
OKV 1 - NKV 1 16.05 uur 14.55 uur   Oostzaan

zaterdag 1 februari 2020


Wedstrijd Aanvang Aanwezig Vertrek Locatie
OKV E2 - Roda E2 10.00 uur 9.30 uur   Oostzaan
OKV E3 - KZ/Thermo4U E3 10.00 uur 9.30 uur   Oostzaan
OKV D2 - Furore D3 11.00 uur 10.30 uur   Oostzaan
ZKC '31 E1 - OKV E1 11.00 uur 10.05 uur   De Tref
DKV (IJ)/Aurora A2 - OKV A2 11.00 uur 9.50 uur   Zeewijk IJmuiden
OKV D1 - KVA D1 12.00 uur 11.30 uur   Oostzaan
OKV B1 - KZ/Thermo4U B2 13.00 uur 12.30 uur   Oostzaan
Haarlem A1 - OKV A1 13.15 uur 12.00 uur   Kennemer Sportcentrum
Sporting Andijk B1 - OKV B2 14.00 uur 12.45 uur   De Klamp, Andijk

zondag 2 februari 2020


Wedstrijd Aanvang Aanwezig Vertrek Locatie
OKV 5 - Oosterkwartier 3 10.00 uur 9.30 uur   Oostzaan
OKV 2 - DKV Victoria 2 11.15 uur 10.15 uur   Oostzaan
OKV 1 - Oosterkwartier 1 12.40 uur 11.15 uur   Oostzaan

zaterdag 8 februari 2020


Wedstrijd Aanvang Aanwezig Vertrek Locatie
KZ/Thermo4U E5 - OKV E2 9.00 uur 8.10 uur   Topsportcentrum De Koog
OKV F1 - Sporting Andijk F1 9.30 uur 9.00 uur   Oostzaan
OKV E1 - AW/DTV E1 9.30 uur 9.00 uur   Oostzaan
OKV C1 - Purmer C1 10.30 uur 10.00 uur   Oostzaan
HBC C1 - OKV C2 11.00 uur 9.55 uur   De Waterakkers Heemskerk
OKV B2 - Celeritas B1 11.30 uur 11.00 uur   Oostzaan
DTS (E) B1 - OKV B3 11.40 uur 10.25 uur   De Drecht
OKV A2 - GG/IJskoud de Beste A3 12.30 uur 12.00 uur   Oostzaan
ZKC '31 E2 - OKV E3 12.50 uur 11.55 uur   De Tref
OKV A1 - Furore A2 13.40 uur 13.10 uur   Oostzaan
KVA B1 - OKV B1 14.00 uur 12.50 uur   De Nieuwe Bankras, Amstelveen
Midlandia 1 - OKV 1 15.35 uur 13.00 uur   De Tol
KZ Dana√Øden 3 - OKV 2 18.00 uur 16.15 uur   Drie Oktoberhal Leiden

zondag 9 februari 2020


Wedstrijd Aanvang Aanwezig Vertrek Locatie
Purmer 5 - OKV 5 10.10 uur 9.10 uur   De Vaart, Purmerend
BEP 4 - OKV 3 12.10 uur 11.00 uur   MFSA de Beuk
KZ Dana√Øden 10 - OKV 4 13.40 uur 12.10 uur   Drie Oktoberhal Leiden

zaterdag 15 februari 2020


Wedstrijd Aanvang Aanwezig Vertrek Locatie
GG/IJskoud de Beste F2 - OKV F1 9.00 uur 8.05 uur   Groen-Geelhal
GG/IJskoud de Beste B3 - OKV B2 11.00 uur 10.05 uur   Groen-Geelhal
Luno D1 - OKV D1 12.05 uur 10.40 uur   De Vaart, Linschoten Jacob Barneveldstraat 24

zaterdag 22 februari 2020


Wedstrijd Aanvang Aanwezig Vertrek Locatie
GG/IJskoud de Beste A3 - OKV A2 15.30 uur 14.35 uur   Groen-Geelhal

zaterdag 29 februari 2020


Wedstrijd Aanvang Aanwezig Vertrek Locatie
OKV E2 - Furore E1 9.30 uur 9.00 uur   Oostzaan
OKV E3 - Blauw-Wit (A) E2 9.30 uur 9.00 uur   Oostzaan
OKV D1 - EKVA D1 10.30 uur 10.00 uur   Oostzaan
OKV C2 - KZ/Thermo4U C5 11.30 uur 11.00 uur   Oostzaan
EKVA E2 - OKV E1 12.15 uur 11.00 uur   FBK hal
OKV B1 - Haarlem B2 12.30 uur 12.00 uur   Oostzaan
Roda B1 - OKV B3 13.00 uur 12.10 uur   Topsportcentrum De Koog
OKV A1 - ZKC '31 A2 13.30 uur 13.00 uur   Oostzaan
Apollo D2 - OKV D2 14.00 uur 12.50 uur   Deimos Heerhugow.
Apollo C1 - OKV C1 17.00 uur 15.50 uur   Deimos Heerhugow.
ZKV (Za) A2 - OKV A2 18.45 uur 17.55 uur   De Struyck Zaandam

zondag 1 maart 2020


Wedstrijd Aanvang Aanwezig Vertrek Locatie
OKV 5 - WWSV 2 11.00 uur 10.30 uur   Oostzaan
OKV 4 - Vogel 1 12.10 uur 11.40 uur   Oostzaan
OKV 3 - Purmer 2 13.20 uur 12.50 uur   Oostzaan
OKV 2 - GG/IJskoud de Beste 5 14.30 uur 13.30 uur   Oostzaan
OKV 1 - SDO (V) 1 15.45 uur 14.30 uur   Oostzaan

zaterdag 7 maart 2020


Wedstrijd Aanvang Aanwezig Vertrek Locatie
GG/IJskoud de Beste E4 - OKV E3 9.00 uur 8.10 uur   Groen-Geelhal
OKV F1 - Roda F3 10.00 uur 9.30 uur   Oostzaan
OKV E1 - DKV Victoria E2 10.00 uur 9.30 uur   Oostzaan
OKV D2 - BEP D2 11.00 uur 10.30 uur   Oostzaan
OKV D1 - SDO/BlijWerkt D1 12.00 uur 11.30 uur   Oostzaan
OKV C2 - HBC C1 13.00 uur 12.30 uur   Oostzaan
BEP E2 - OKV E2 13.05 uur 12.05 uur   MFSA de Beuk
Triaz 3 - OKV 3 13.15 uur 12.15 uur   De Pijp, Amsterdam
OKV B3 - Furore B2 14.00 uur 13.30 uur   Oostzaan
Furore B3 - OKV B2 15.00 uur 14.00 uur   Het Trias, Krommenie
DES (D) A1 - OKV A1 15.00 uur 13.30 uur   De Hoornbloem
ZKV (Za) B1 - OKV B1 16.00 uur 15.10 uur   De Struyck Zaandam

zondag 8 maart 2020


Wedstrijd Aanvang Aanwezig Vertrek Locatie
Sporting West 5 - OKV 4 12.00 uur 11.00 uur   Hogendorp Sportcentrum
Furore 2 - OKV 2 13.00 uur 11.30 uur   Het Trias, Krommenie

zaterdag 14 maart 2020


Wedstrijd Aanvang Aanwezig Vertrek Locatie
OKV E1 - Sporting Badhoevedorp E1 10.00 uur 9.30 uur   Oostzaan
OKV E2 - BEP E2 10.00 uur 9.30 uur   Oostzaan
BEP F1 - OKV F1 10.30 uur 9.30 uur   MFSA de Beuk
DSO (A) D1 - OKV D2 11.00 uur 9.50 uur   Oosterhout Alkmaar
OKV D1 - AW/DTV D1 11.00 uur 10.30 uur   Oostzaan
Aurora C1 - OKV C1 11.10 uur 10.00 uur   Kennemer Sportcentrum
HBC B1 - OKV B3 12.00 uur 10.55 uur   De Waterakkers Heemskerk
OKV C2 - DTS (E) C1 12.00 uur 11.30 uur   Oostzaan
OKV B2 - GG/IJskoud de Beste B3 13.00 uur 12.30 uur   Oostzaan
OKV B1 - Apollo B1 14.00 uur 13.30 uur   Oostzaan

zondag 15 maart 2020


Wedstrijd Aanvang Aanwezig Vertrek Locatie
OKV 5 - Aurora/DKV (IJ) 4 11.00 uur 10.30 uur   Oostzaan
OKV 3 - Blauw-Wit (A) 5 13.20 uur 12.50 uur   Oostzaan
OKV 2 - Aurora 2 14.30 uur 13.30 uur   Oostzaan
OKV 1 - Ready '60 1 15.45 uur 14.30 uur   Oostzaan

zaterdag 21 maart 2020


Wedstrijd Aanvang Aanwezig Vertrek Locatie
OKV F1 - KZ/Thermo4U F2 10.00 uur 9.30 uur   Oostzaan
BEP E1 - OKV E1 10.00 uur 9.00 uur   MFSA de Beuk
OKV E3 - VIDO E1 10.00 uur 9.30 uur   Oostzaan
GG/IJskoud de Beste E5 - OKV E2 10.00 uur 9.05 uur   Groen-Geelhal
OKV D1 - ESDO D1 11.00 uur 10.30 uur   Oostzaan
OKV B3 - Purmer B1 12.00 uur 11.30 uur   Oostzaan
Sporting Andijk D1 - OKV D2 12.00 uur 10.45 uur   De Klamp, Andijk
DTS (E) A1 - OKV A2 12.50 uur 11.35 uur   De Drecht
OKV B2 - Rohda B1 13.00 uur 12.30 uur   Oostzaan
OKV B1 - GG/IJskoud de Beste B2 14.00 uur 13.30 uur   Oostzaan
Velocitas A2 - OKV A1 14.35 uur 13.20 uur   De Bloemerd
Apollo C2 - OKV C2 14.55 uur 13.45 uur   Deimos Heerhugow.

zondag 22 maart 2020


Wedstrijd Aanvang Aanwezig Vertrek Locatie
OKV 5 - Stormvogels (U) 3 12.00 uur 11.30 uur   Oostzaan
OKV 4 - Stormvogels (U) 2 13.15 uur 12.45 uur   Oostzaan
OKV 3 - ZKV (Za) 4 14.30 uur 14.00 uur   Oostzaan
OKV 1 - Stormvogels (U) 1 15.45 uur 14.45 uur   Oostzaan

zaterdag 28 maart 2020


Wedstrijd Aanvang Aanwezig Vertrek Locatie
OKV D2 - KZ/Thermo4U D3 9.30 uur 9.00 uur   Oostzaan
Purmer E1 - OKV E2 10.00 uur 9.00 uur   De Vaart, Purmerend
Purmer F1 - OKV F1 10.00 uur 9.00 uur   De Vaart, Purmerend
HBC E1 - OKV E3 10.00 uur 8.55 uur   De Waterakkers Heemskerk
OKV C2 - EKVA C3 10.30 uur 10.00 uur   Oostzaan
OKV C1 - ZKC '31 C2 11.30 uur 11.00 uur   Oostzaan
OKV A2 - Apollo A1 12.30 uur 12.00 uur   Oostzaan
OKV A1 - TOP/SolarCompleet A3 13.40 uur 13.10 uur   Oostzaan
Apollo B2 - OKV B3 16.00 uur 14.50 uur   Deimos Heerhugow.

zondag 29 maart 2020


Wedstrijd Aanvang Aanwezig Vertrek Locatie
KZ/Thermo4U 9 - OKV 5 11.00 uur 10.05 uur   Topsportcentrum De Koog
GG/IJskoud de Beste 9 - OKV 4 12.00 uur 11.00 uur   Groen-Geelhal
Sporting West 3 - OKV 2 12.10 uur 10.45 uur   Hogendorp Sportcentrum
Furore 3 - OKV 3 12.45 uur 11.45 uur   Het Trias, Krommenie
NKV 1 - OKV 1 14.15 uur 11.15 uur   De Hongerman