Trainingsweekend selectie
maandag 25 augustus 2025Op vrijdag 22 augustus begon het trainingsweekend van de selectie 1, 2 en 3.
Met hulp van het bestuur hebben we sinds een lange tijd weer een trainingsweekend voor de selectie weten te organiseren. Zo werd de heg aan het einde van het veld gesnoeid door de selectieleden in ruil voor een lading bier en fris van OKV. Verder kregen we vers brood van De Lekkere Dingen Bakker en werd de tap ons in bruikleen gegund door Partyservice Oostzaan.
De vrijdagavond was nog optioneel om te komen en had daarom geen programma. Even voor achten kwamen de eerste spelers al bij het kamphuis aan, waarna ze nog even geduld moesten hebben vanwege het ontbreken van de tap. Om negen uur was ook de tap aanwezig en kwam de spelletjesavond op gang met onder andere Jenga, Hitster (waarbij Bert zich ontpopte tot dé muziekkenner van de avond), Yahtzee en Regenwormen. Uiteindelijk werd rond drie uur, onder muzikale begeleiding van Whitney Houston, de afwas gedaan door Colin, Tygo en Wout en konden we allemaal onze nachtrust pakken.
Op zaterdag sloten de laatste zes spelers aan. Na een vroeg ontbijt stond er een ‘campingcup’ op het programma, bestaande uit laagdrempelige spellen met een hoog fanatisme-gehalte. In tweetallen streden we om de eer met cups, jeu de boules, badminton, Jenga, vier-op-een-rij en tot slot tafeltennis.
Na de lunch was het tijd voor het serieuzere werk: de eerste oefenwedstrijden van het seizoen. In de eerste pot was het nog wat zoeken: na een ruststand van 6-5 eindigde de wedstrijd in een spannende 16-16. Ook de selectie van het eerste ging met een achterstand de rust in, maar wist zich knap terug te vechten. In een bloedstollend slot, waarin in de laatste drie minuten nog vijf doelpunten vielen, werd het uiteindelijk 12-13.
Na deze sportieve dag was het tijd voor het avondeten, dit werd voorzien door onze lieftallige Johan en Jasper achter de BBQ en onze broodsnijdster Nadia. Helaas hoort afwassen er ook bij en bleek dit dan weer een vrouwentaak te zijn. Gelukkig maken vele handen licht werk en was alles zo weer opgeruimd voor de volgende activiteit. De selectie werd hiervoor opgedeeld in vier teams met de trainers en de teambegeleidster als captains, waarna ze de strijd met elkaar aangingen met een tal van spellen. Het fanatisme-gehalte lag hoog en menig trommelvlies heeft het zwaar gehad, maar uiteindelijk was het een zeer geslaagde avond met veel enthousiaste deelnemers.
De volgende ochtend was het ontbijt ietsjes later dan de dag ervoor. Er werd rustig opgeruimd en schoongemaakt, waarna er aanstalten gemaakt werd voor de laatste activiteit. Deze bleek echter verstopt te zitten achter vijf opwaartse trappen, wat voor enige hijgende spelers zorgde. Eenmaal bijgekomen werd iedereen weer ingedeeld in teams, maar dit keer van 3 tot 4 personen. Door samen te werken moesten we raadsels oplossen, puzzelen en lichamelijke uitdagingen aangaan en uit de gevangenis 'ontsnappen'. Na anderhalf uur zat het er weer op en kwam het trainingsweekend dan echt tot een einde.
We willen iedereen die zich heeft ingezet voor het weekend nogmaals bedanken namens de selectie. Wij hebben een weekend gehad om niet snel te vergeten.
Tot op het veld! De selectie 1, 2 en 3
Celine