Korfbal Vereniging
OKV Oostzaan

SELECTIE TRAINING VOOR U15 (= onder de 15 jaar)

maandag 3 februari 2020
Vorig jaar hebben wij Mara opgegeven voor de selectie van U15 bij de RTC Noord West, wanneer de 1etraining was hebben wij niet door gekregen, maar Mara heeft deze ronde goed doorstaan is door naar de tweede ronde.
Zie onderstaande brief deze ontvingen wij van de RTC Noord West op 15 januari jl.

MARA VEEL SUCCES
 
Onderwerp: training RTC NW U15 maandag 20 januari
Beste korfballers en korfbalsters,
 
De kop is eraf en de eerste selectieronde zit erop. Wij hebben geprobeerd om iedereen zoveel mogelijk speeltijd te geven en met meerdere mensen bij de wedstrijden gekeken en daar ons oordeel op gebaseerd. In de bijlage staan de namen die zijn uitgenodigd voor a.s. maandag 20 januari om 18.00 uur.
 
Met sportieve groeten,
Jacqueline de Vries
District Werkgroep Talenten en Topsport Noord West
 
 
RTC ZAANSTREEK      Talenten U15                                                
2eTraining op            20 januari 2020                                 18.00- 19.30 uur                 
                                                                      
Heren                         Vereniging                             Dames                        Vereniging
Jens     van Eerde        BEP                                          Isis      Horn                BEP
Beau    Twigt               KZ/Thermo4U                         RosalieReedijk            BEP
Mikai   van het Kaar    KZ/Thermo4U                         Noa     Duursma         KZ/Thermo4U
Jelle    Emons             KZ/Thermo4U                         Maud   Aafjes              KZ/Thermo4U
Bodi     Valkenburg      KZ/Thermo4U                         Fiene   Meijer              KZ/Thermo4U
Koen    Woudt             KZ/Thermo4U                         Indy     Aafjes              KZ/Thermo4U
Dylan   Hendriks          KZ/Thermo4U                         Cheyenne Veenstra     KZ/Thermo4U
Dylan   van der Berg    Haarlem                                  Melanie  Kreuger         ZKV (Za)
Mels    Roodenburg    GG/IJskoud de Beste               MargotHeuvelen         GG/IJskoud de Beste
JelmerLooy                GG/IJskoud de Beste               Demi   van Schaft       GG/IJskoud de Beste
Tjibbe  de Wit              GG/IJskoud de Beste               Mara   Flens               OKV
Ties     Schaft              GG/IJskoud de Beste               Suze    Groot               Apollo
                                                                                                                                                        
 
                                   3 februari 2020                                 18.00- 19.30 uur                                         
Heren                         Vereniging                             Dames                        Vereniging
                                                                                   LindseyPijnappels       KZ/Thermo4U
                                                                                   Carolien  Borst            GG/IJskoud de Beste 
 

SELECTIE TRAINING VOOR U15 ( = onder de 15 jaar)
Mara is weer ’n ronde verder!!!!
Zie onderstaande lijst deze ontvingen wij van de RTC Noord West op 22 januari jl.

MARA VEEL SUCCES
                                       
 
RTC ZAANSTREEK    Talenten U15
10 februari 2020    18.00- 19.30 uur
Heren                                     Vereniging                 Dames                        Vereniging
Beau Twigt                              KZ/Thermo4U             Isis Horn                     BEP     
Mikai van het Kaar                   KZ/Thermo4U             Lindsey Pijnappels       KZ/Thermo4U
Jelle Emons                             KZ/Thermo4U             Maud Aafjes                KZ/Thermo4U
Bidi Valkenburg                       KZ/Thermo4U             Fiene Meijer                KZ/Thermo4U
Dylan Hendriks                        KZ/Thermo4U             Indy Aafjes                  KZ/Thermo4U
Mels Roodenburg                    GG/IJskoud de Beste   Cheyenne Veenstra     KZ/Thermo4U
Jelmer Looy                             GG/IJskoud de Beste   Noa Duursma              KZ/Thermo4U
Tjibbe de Wit                           GG/IJskoud de Beste   Carolien Borst             GG/IJskoud de Beste
Ties Schaft                              GG/IJskoud de Beste   Margot Heuvelen         GG/IJskoud de Beste
                                                                                   Demi van Schaft          GG/IJskoud de Beste
                                                                                   Mara Flens                  OKV
 

Jannie